O nás

Spoločnosť Simea Piešťany s.r.o. je firma s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu. Zákazníci a odberatelia sa s ňou stretávajú viac ako 10 rokov. Je subjektom, ktorý prešiel viacerými vývojovými zmenami, až kým spoločnosť bola v súčasnej podobe zapísaná do OR Okresného súdu v Trnave v decembri 2004.

Majiteľmi spoločnosti sú Ing. Iveta Slížiková a p. Stanislav Slížik, ktorý má dlhodobé skúsenosti s výrobou sirupov, koncentrátov a nealkoholických nápojov a piva. A práve prax vo výrobe piva doviedla p. Slížika k myšlienke pridať k výrobe nealkoholických nápojov aj výrobu kvalitného, nefiltrovaného, nepasterizovaného piva bez chemických prísad.

Od myšlienky k realizácii je kúsok.

Hlavným predmetom činnosti výroby a veľkoobchodu sú nielen sirupy a nealkoholické nápoje v PET fľašiach, v IBC kontajneroch a KEG sudoch ale aj pivo vyrobené vo vlastnom remeselnom pivovare Simeon Piešťany.

Všetky druhy nápojov sú výsledkom vlastného vývoja a kvalitnej práce všetkých pracovníkov. Suroviny použité na výrobu prejdú dôsledným výberom a použijú sa len kvalitné suroviny od popredných európskych dodávateľov.

Nosným výrobkom z nealkoholických nápojov a sirupov sú Pubcola s ovocnokaramelovo bylinkovou príchuťou a Vinovka s príchuťou hroznového vína.

Pivo z remeselného pivovaru Simeon Piešťany sa vyrába tradičným postupom bez prídavných látok je nepasterizované, nefiltrované spodne kvasené, plzenského typu čo mu dodáva jedinečnosť.